Друга сесія Сєвєродонецької районної ради від 26 січня 2021 року

Дата прийняття Назва
    Порядок денний другої сесії Сєвєродонецької районної ради
    Результат поіменного голосування на другій сесії Сєвєродонецької районної ради
    Протокол позачергової другої сесії Сєвєродонецької районної ради
26.01.2021 11 Про участь депутатів Сєвєродонецької районної ради у пленарних засіданнях, засіданнях постійних комісій в режимі відеозв’язку
26.01.2021 12 Про звернення депутатів Сєвєродонецької районної ради Луганської області щодо неприпустимості підвищення цін на природний газ, електроенергію, послуги з розподілу газу та житлово-комунальних тарифів
26.01.2021 13 Про звернення депутатів Сєвєродонецької районної ради Луганської області до Центральної виборчої комісії, Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президента України, Головного управління Національної поліції в Луганській області, ГУСБУ в Донецькій та Луганській областях, Центрального управління СБУ щодо необхідності відновлення Конституційних прав мешканців Луганської області на участь в управлінні державними справами
26.01.2021 14 Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Мініна Г.М.
26.01.2021 15 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Красноріченської селищної територіальної громади Луганської області (в особі Красноріченської селищної ради Луганської області) (відділ освіти Кремінської РДА)
26.01.2021 16 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Кремінської міської територіальної громади Луганської області (в особі Кремінської міської ради Луганської області) (відділ освіти Кремінської РДА)
26.01.2021 17 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Рубіжанської міської територіальної громади (в особі Рубіжанської міської ради Луганської області) (відділ освіти Кремінської РДА)
26.01.2021 18 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Сватівської міської територіальної громади (в особі Сватівської міської ради Луганської області) (відділ освіти Кремінської РДА)