Третя сесія Сєвєродонецької районної ради від 19 березня 2021 року

Дата прийняття Назва
    Порядок денний третьої сесії Сєвєродонецької районної ради
    Результат поіменного голосування на третій сесії Сєвєродонецької районної ради
    Протокол позачергової третьої сесії Сєвєродонецької районної ради
19.03.2021 25/1 Про звернення депутатів Сєвєродонецької районної ради Луганської області щодо збереження функціонування санаторної школи для дітей, хворих на сколіоз
19.03.2021 26/1 Про затвердження звіту про виконання Кремінського районного бюджету за 2020 рік
19.03.2021 27 Про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.2020 року №9 «Про затвердження структури, чисельності та витрат на утримання апарату районної ради»
19.03.2021 32 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст Сєвєродонецького району Луганської області (в особі Сєвєродонецької районної ради)
19.03.2021 33 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Попаснянського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та містСєвєродонецького району Луганської області (в особі Сєвєродонецької районної ради Луганської області)
19.03.2021 34 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Кремінської міської територіальної громади ( в особі Кремінської міської ради Луганської області) (відділ культури, молоді та спорту Кремінської РДА)
19.03.2021 35 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Сєвєродонецької міської територіальної громади (в особі Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області) (відділ культури, молоді та спорту Кремінської РДА)
19.03.2021 36 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Сєвєродонецької міської територіальної громади (в особі Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області) (відділ освіти Кремінської РДА)
19.03.2021 37 Про безоплатну передачу майна (майнових прав) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Кремінського району Луганської області, ліквідованого постановою Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» у комунальну власність Сєвєродонецької міської територіальної громади (в особі Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області) (КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Кремінської районної ради)
19.03.2021 38 Про звернення депутатів Сєвєродонецької районної ради Луганської області щодо підтримки звернення Голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України до Президента України