Урочистості у Кремінській громаді

Дата: 25.08.2021 13:22

У вівторок, 24 серпня 2021 року, Україна відзначила День Незалежності – 30-ту річницю ухвалення парламентом Акту проголошення незалежності України.

Святкування ювілейного Дня відродження Незалежності України  у Сєвєродонецькому районі було особливо масштабним. Воно охопило десятки святкових заходів по усьому району за участі делегацій іншіх областей України та різноманітних організацій.

Делегація представників Сєвєродонецької районної ради на чолі із головою ради Володимиром Прокопенком взяла участь в урочистостях, які відбулися у Кремінській громаді.

Спільне гасло всіх заходів – «Ти в мене єдина» - долучило до святкування кожного мешканця громади, об’єднало усіх у силі, гідності та любові до України.

Звісно, ми сильні духом, цілеспрямовані, ми шануємо та поважаємо свою культуру, традиції та історію. Нехай наші серця наповнюються радістю і гордістю за нашу державу! Любімо її! Бо вона у нас одна!