День народження міста Кремінна

Дата: 28.08.2021 15:24

28 серпня в Кремінній пройшли урочисті і святкові заходи з нагоди річниці утворення міста. Жителів громади привітали голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко та голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Роман Власенко.

«Хай Кремінна розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра», - привітав присутніх Володимир Прокопенко.

Керівники району вручили Кремінському міському голові Володимиру Струку герб міста Кремінна, а також відзначили Грамотами педагога Кремінського ліцею № 5, новатора і переможницю багатьох конкурсів різного рівня Тамару Уманську і громадську організацію «Чарівний пендель» - за активність, ініціативність і внесок в розбудову громади.

Найбільше привітання жителі Кремінщини отримали цього дня від гостя свята – Народного артиста України Павла Зіброва.