День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни

Дата: 30.08.2021 08:51

29 серпня – у річницю розстрілу російськими гібридними військами українських бійців у так званому «зеленому коридорі» при виході із «Іловайського котла» – відзначають . В усіх містах Сєвєродонецького району  відбулася хвилина мовчання за загиблими біля пам’ятних знаків та жалобні заходи на цвинтарях, молебні у храмах.

Керіники району Володимир Прокопенко та Роман Власенко спільно з побратимами полеглих та їх рідними взяли участь у жалобних заходах у Попасній, Рубіжному та Кремінній.

Учасники АТО/ООС у своїх виступах зазначають, що саме пам’ять про полеглих побратимів дозволяє їм рухатися вперед. І дійсно, ця пам'ять ще й надає можливість розбудовувати нашу державу, тому що саме заради майбутнього України хлопці і дівчата віддали найдорожче – життя. Будь-хто з батьків або з рідних може сказати, поклавши руку на серце, що цей біль не проходить і ніколи не пройде. Рідні просто навчаються жити з цим болем.

Війна не скінчилася, але дуже хочеться, щоб загиблих було якнайменше. На жаль, право бути незалежними необхідно виборювати.

В цей день кожен українець подякував загиблим захисникам, виявив пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову під час хвилини мовчання.

Герої живі, поки жива пам’ять про них.