З Днем підприємця

Дата: 03.09.2021 11:43

Вже традиційно на початку осені, у першу неділю вересня, в нашій країні вшановують малий і середній бізнес.

Це свято запроваджене задля відзначення суттєвого внеску підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішення соціально-економічних проблем загалом та територіальних громад зокрема.    Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницьких ініціатив, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Від себе особисто та від депутатського корпусу Сєвєродонецької районної ради загалом висловлюю кожному з підприємців щиру вдячність за те, що своєю щоденною працею, активною громадською позицією та ініціативністю ви забезпечуєте добробут власних родин.    Своєчасно сплачуючи платежі до бюджетів, сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки нашого району зокрема та України загалом.

З нагоди свята бажаю вам успішної діяльності, матеріального благополуччя, налагодження нових міцних партнерських зв’язків і впевненості у завтрашньому дні.

Зичу невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, його стабільності.

Вам та вашим родинам бажаю добра й благополуччя, любові, злагоди та достатку.

Усім нам – мирного неба та душевної рівноваги, а нашій країні - економічного процвітання.

Володимир Прокопенко