21 вересня відбулося офіційне відкриття XXI Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.

Дата: 22.09.2021 12:16

Захід прохродить у Затоці Одеської області та триватиме до 23 вересня. Організатор — Українська асоціація районних та обласних рад.

Учасники наради-семінару –керівники обласних та районних рад, а також громад. В роботі наради-семінару бере участь і голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко.

До спілкування з учасниками наради-семінару запрошені народні депутати, представники Офісу Президента України, центральних органів виконавчої влади та експерти

Програма заходу напрацьована на основі консультацій з представниками місцевого самоврядування та включає такі питання:

?Зміни до Конституції в частині децентралізації: перспективи

?Повноваження органів місцевого самоврядування, їх розмежування та ресурсне забезпечення

?Стан та гарантії фінансового забезпечення районних рад

?Нормативне забезпечення служби в органах місцевого самоврядування

?Юридична практика щодо вирішення спірних питань у діяльності органів місцевого самоврядування

?Роль обласних та районних рад у сфері регіонального розвитку

?Презентація діяльності Центру державно-приватного партнерства

?Сучасні інструменти проєктного менеджменту

?Фандрайзинг як інструмент залучення ресурсів

До того ж, відбулося розширене засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад.

До обговорення та голосування, окрім організаційних питань діяльності УАРОР, були віднесені такі питання:

- Про необхідні кроки для подальшого впровадження реформи децентралізації.

- Про нормативне забезпечення фінансових гарантій діяльності районних та обласних рад.

- Про роль районних та обласних рад у сфері регіонального розвитку.

За результатами роботи Правління направленні відповідні звернення та інші позиційні документи до керівництва держави та інших урядових та неурядових інституцій.

Нагадаємо, Всеукраїнська нарада-семінар є традиційним щорічним заходом Української асоціації районних та обласних рад, що став платформою для спілкування та напрацювання рішень органів місцевого самоврядування.