Про скликання позачергової одинадцятої сесії районної ради

Дата: 29.09.2021 13:59

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 30 вересня 2021 року позачергової одинадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

1. Про поновлення на посаді  голови Сєвєродонецької районної ради Луганської області Дубового Ростіслава Миколайовича
  2. Про звільнення з посади  голови Сєвєродонецької районної ради Луганської області Дубового Ростіслава Миколайовича

Пленарне засідання розпочати 30 вересня 2021 року о 08-30 в залі засідань Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації за адресою м. Сєвєродонецьк, бульвар  Дружби Народів 32.

Засідання профільної комісії відбудеться 30 вересня   2021 року о 08-00 в залі засідань Сєвєродонецької міської військово – цивільної адміністрації за адресою м. Сєвєродонецьк, бульвар  Дружби Народів 32.

Розпорядження голови районної ради від 30.09.2021 №75 "Про скликання позачергової одинадцятої сесії районної ради"