30 вересня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради

Дата: 30.09.2021 13:31

30 вересня 2021 року у залі засідань Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Сєвєродонецьк відбулося пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання під головуванням Володимира Прокопенка.

У рамках підготовки до пленарного засідання відбулося засідання депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, гласності та законності, на якій було визначено перелік питань порядку денного сесії.

Для  роботи на пленарному засіданні зареєструвалися 30 депутатів районної ради.

У Порядку денному сесії значилося 2 питання. За перше питання «Про поновлення на посаді голови Сєвєродонецької районної ради Луганської області Дубового Ростіслава Миколайовича» проголосували усі 30 депутатів, тим самим виконуючи  рішення суду.  Друге питання «Про звільнення з посади голови Сєвєродонецької районної ради Луганської області Дубового Ростіслава Миколайовича», яке ініційоване групою депутатів, підтримано двадцятьма дев’ятьма депутатами з тридцяти присутніх на сесії. Це питання вирішувалося шляхом таємного голосування, як того вимагає законодавство.