Шановні захисники і захисниці України!

Дата: 13.10.2021 15:40

Шановні захисники і захисниці України!

З великою радістю  вітаємо вас з цим чудовим святом. Служіння Вітчизні - це більше, ніж професія. Це - величезна любов, сила волі й патріотизм. Ваш професійний день приурочений світлому святу Покрови Пресвятої Богородиці. Саме завдяки вам і вашій звитяжній праці народ України відчуває захищеність і впевненість у майбутньому.

Вітаючи вас із цим чудовим святом, дозвольте подякувати за те, що обрали свою святу долю захисника рідної землі, стоїте на сторожі миру в нашій державі та власним прикладом показуєте кожному, що означає любити та берегти свою Батьківщину!

Бажаємо  всім вам, насамперед, міцного здоров’я, успіхів, матеріального благополуччя, любові, миру,  добра і незламної віри в нашу перемогу.

Велика вдячність і світла пам’ять усім синам і донькам України, які поклали своє життя за всіх нас.

Слава захисникам і захисницям України!

Слава Україні!

Володимир Прокопенко