Урочистості з нагоди складення Присяги ліцеїста першокурсниками відбулись сьогодні на плацу ліцею.

Дата: 23.10.2021 18:03

Це традиційно урочисте та хвилююче свято відвідали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань Катерина БЕЗГИНСЬКА, почесний консул Литовської Республіки Робертас ГАБУЛАС, заступники командира Оперативно-тактичного угрупування «Північ» полковник Олександр ЛАБЕНОК та полковник Ярослав ПІСТУН, голова Северодонецької районної ради Володимир ПРОКОПЕНКО та заступник Северодонецької райадміністрації Катерина КОЛЕСНИКОВА, Військовослужбовці Операції об`єднанних сил, фахівці облдержадміністрації, освітнього Департаменту, представники громадськості Луганщини та Кремінщини.

Начальник ліцею бригадний генерал Валерій ЄМБАКОВ, вітаючи ліцеїстів їз складенням Присяги, висловив впевненість, що першокурсники стануть достойними продовжувачами традицій нашого ліцею та підтвердять це успішним навчанням та сумлінним оволодінням початкових військових навичок. Пан Робертас ГАБУЛАС побажав усім присутнім миру та вручив подарунки педагогам та вихованцям ліцею. Завершилось свято традиційним військово-патріотичним блоком під загальною назвою «Кольори, які дають надію!»