Вітання з нагоди річниці утворення Кремінської та Рубіжанської громад

Дата: 25.10.2021 12:59

Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди річниці утворення Кремінської та Рубіжанської громад!

Саме любов до маленької батьківщини надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.        Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за  майбутнє кожного із селищ, сіл та міст громад змушує вас берегти і цінувати місцеві багатства.

Нехай вас завжди об'єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту, адже кожен з вас своєю працею має розвивати громаду заради майбутнього ваших дітей.

Від усієї душі зичу Кремінській  та Рубіжанській громадам динамічного розвитку і процвітання!

Бажаю мешканцям Кремінщини та Рубіжанщини, які є без сумніву працьовитими, творчими, небайдужими та патріотично налаштованими й надалі розвивати свої громади  у всіх сферах їх діяльності.

Нехай гарне здоровя, успіхи у започаткованих справах завжди супроводжують кожного жителя та працюючого на благо розвитику наших громад та всієї України.

Володимир Прокопенко