Дата: 26.11.2021 15:51

25 листопада 2021 року відбулося пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання під головуванням Володимира Прокопенка.

У рамках підготовки до пленарного засідання  сесії  відбулися відкриті засідання профільних  депутатських комісій, на яких було визначено перелік питань порядку денного сесії.

У засіданні комісій взяли участь голова районної ради Володимир Прокопенко, заступник голови районної ради Едуард Щеглаков, голова Сєвєродонецької районної держадміністрації Роман Власенко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Вікторія Демченко, директор комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал» Іван Вілков.

Перед початком сесії для роботи на пленарному засіданні зареєструвався 31 депутат.

До порядку денного сесії було внесено 26 питань. Усі питання розглянуті та по них прийняті відповідні рішення.

Першим своїм рішенням депутати внесли зміни до Сєвєродонецького районного бюджету на 2021 рік. А саме: проведено коригування по загальному фонду, а також, згідно бюджетного запиту від Сєієродонецької районної державної адміністрації, виділено кошти на фінансування видатків згідно з рішенням суду по виплаті заробітної плати за позовними заявами колишніх працівників Кремінського територіального центру соціального обслуговування населення.

У розрізі правових питань прийнято рішення щодо вступу до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Українська Асоціація районних та обласних рад». Мета такого рішення – ефективне здійснення повноважень з представництва інтересів територіальних громад Сєвєродонецького району. Також прийняте рішення  «Про початок припинення Кремінської районної ради», яким утворено комісію з припинення та затверджено її склад.

Щодо питань передачі майна зі спільної власності територіальних громад Сєвєродонецького району, прийнято рішення щодо безоплатної передачі у комунальну власність Кремінської міської територіальної громади адміністративної будівлі за адресою: м. Кремінна, вул. Банкова, 1, балансоутримувачем якої є Сєвєродонецька районна рада, та внесено зміни до рішення ради, в якому виявлені розбіжності під час складання та затвердження документів, необхідних для реєстрації змін до установчих документів комунального закладу «Троїцький дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Попаснянської районної ради Луганської області».

Рішенням «Про делегування окремих повноважень Сєверодонецькій районній державній адміністрації»  депутати надали РДА окремі повноваження, врахувавши пропозиції голови Сєвєродонецької РДА Романа Власенка, з метою забезпечення ефективної діяльності комунальних підприємств. Як наслідок, було внесено відповідні зміни до Статуту комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал».

Директор КП «Попаснянський районний водоканал» Іван Вілков звітував про виконання фінансового плану підприємства за 9 місяців 2021 року, який депутати своїм рішенням затвердили. Також депутати погодили річний план ліцензійної діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Попаснянський районний водоканал» дільниць ЗФС на 12 місяців 2022 року (з січня по грудень).

Наступні 15 рішень районної ради були одностайно проголосовані пакетом. Дані рішення стосуються затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Сєвєродонецького району, а саме – с. Осколонівка, смт Метьолкіне, с. Воєводівка, смт Сиротине, смт Борівське, смт Воронове, с. Борове, сел. Синецький, сел. Павлоград, сел. Лісна Дача, с. Гаврилівка, с. Нова Астрахань, с. Єпіфанівка, с. Чабанівка та с. Нижній Суходіл.

Далі депутати підтримали депутатський запит депутатів районної ради до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України та Державного бюро розслідувань щодо стану розслідування кримінальних справ за фактами підкупу виборців під час проведення виборів Народних депутатів України влітку 2019 року з метою забезпечення законності і правового порядку у Сєвєродонецькому районі.

Детально з прийнятими на позачерговій сесії рішеннями можна буде ознайомитись на сайті Сєвєродонецької районної ради у розділі «Доступ до публічної інформації» після їх опрацювання.