З Днем волонтера

Дата: 03.12.2021 15:37

5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною самовідданою працею щодня робить країну сильнішою!

Ні для кого не секрет, що волонтери – це люди, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які, піклуючись про щастя іншого, знаходять своє власне. Вони займаються діяльністю на користь суспільства, охоплюють своєю діяльністю різні сфери життя, мають активну життєву позицію, зацікавлені у допомозі іншим та бажають змінити все на краще. Це відкриті і добрі люди, для яких доброчинність – невід’ємна частина їх життя.

Дякую кожному, хто по житті звик більше віддавати, аніж отримувати. Тому, хто при першому ж проханні відгукується на допомогу. Тому, хто не здається, а шукає кошти для вкрай необхідної операції. Тому, хто взимку не може пройти повз голодного собаку, не нагодувавши його. Тому, в кого гаряче серце!

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Впевнений, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.

Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

Володимир Прокопенко