З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:35

7 грудня ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято.

Від щирого серця вітаю з днем місцевої демократії всіх, хто до нього причетний: депутатів усіх рівнів, місцевих голів, старост і службовців старостинських округів, членів та працівників виконавчих органів.

Сьогодні всім вам хочеться подякувати за зовні непомітну, але таку важливу і копітку роботу і побажати всім міцного здоров'я і терпіння, щастя і добра, витримки і стійкості, благополуччя, достатку.

Особливі слова подяки висловлюю ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі жителі Сєвєродонецького району, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, достатку й благополуччя.  Нехай ваші ініціативи находять підтримку і втілюються в життя і завжди проявляється свіжий погляд на існуючі можливості.

Вірю, що кожна територія району буде самодостатньою, Луганщина - єдиною, А Україна - процвітаючою.

Зі святом!

Володимир Прокопенко