Книга «Великая Отечественная война. Боевое прошлое Кременщины» вже має своїх читачів.

Дата: 10.12.2021 13:13

На 700-х сторінках тексту, с бойовими картами, схемами та таблицями,  детально відновлено історію оборони, окупації, партизанського руху та повоєнного відновлення нашої малої батьківщини.

Крім свідчень очевидців, у книзі були використані публікації з газет та книг різних авторів та,  значною мірою, з журналів бойових дій частин, що звільняли Кремінщину.

Як розповів автор-упорядник Володимир Черевань, робота над книгою тривала близько восьми років. До цієї колосальної праці увійшла інформація свідків того часу.

«Я шукав інформацію з різних джерел. Довелося провести значну дослідницьку роботу, зокрема в державних архівах України та Німеччини», – говорить Володимир Вікторович. Йому допомагли авторські групи у Рубіжному, Лисичанську, Луганську, Києві, Сватовому, Привіллі, Лимані, Бахмуті, Попасній та Новоайдарі. Також долучилися представники ветеранських організацій, працівники бібліотек та мешканці сіл району.

Книга побачила світ завдяки підтримці представників органів місцевого самоврядування та меценатів.

Голова Сєвєродонецької  районної ради Володимир Прокопенко подякував упоряднику видання та його багатьом помічникам  за їх працю, любов до рідної Кремінщини, побажав міцного здоров’я, щастя, нових творчих успіхів в ім’я процвітання рідного краю і України.