Проект UNEW - час бути цифровою

Дата: 15.12.2021 10:36

З 30 листопада 2021 року відкрито набір учасниць на програму для жінок – лідерок місцевого самоврядування та представниць громадських організацій, які прагнуть покращити знання та опанувати нові цифрові рішення для громад. Програма включає онлайн навчання, консультації з провідними спеціалістами та допомогу у розробці ініціатив цифрової трансформації для громад, яку представляє лідерка.

Програма є безкоштовною та проходитиме онлайн в період з 19 січня 2022 року по 16 березня 2022 року.

Заявки на участь приймаються до 15 січня 2022 року.

Програму UNEW створено задля реалізації ініціатив у сфері цифровізації та об’єднання спільноти жінок-лідерок.

До програми UNEW запрошуємо:

• Лідерок місцевого самоврядування
  • Громадських активістоу

Що отримають учасниці:

•  інтенсивну онлайн програму «прокачки» знань з цифрової трансформації та навичок лідерства
  •  менторську підтримку від провідних експертів в області Digital та IT
  •  створення плану розвитку власної цифрової ініціативи
  •  участь у спільноті лідерок цифрових змін в країні

Участь у програмі UNEW – безкоштовна, але кількість місць обмежена. Проект реалізується Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією, в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Digital Transformation Institute.

Реєстрація до 15 січня 2022 року. За умови реєстрації до 19 грудня 2021 року – учасниці отримають бонусом вебінар-практикум «Як спланувати наступний рік» від міжнародного експерта з управління часом, лідери BogushTime Людмили Богуш.

Календар програми:

до 15.01 - Реєстрація на участь у програмі

20.12 - UNEW opening. Вітальна онлайн зустріч спільноти

22.12 - Вебінар-практикум «Як спланувати наступний рік» (за умов реєстрації до 19 грудня 2021 р.)

19.01 – 16.02 - Навчальний блок

17.02 – 25.02 - Формування проєктів цифрових ініціатив

26.02 – 15.03 - Розробка стратегії та плану реалізації цифрових ініціатив

16.03 - Презентація обраних ініціатив

Приєднуйся, щоб отримати нові знання та створити успішні проекти для своєї громади за підтримки команди менторів-лідерів цифрової трансформації в Україні

Ком’юніті менеджера проекту Наталія Некрутенко (we@unew.digital, тел. +380980296508) буде готова надати всю необхідну інформацію щодо організації навчального курсу.

Також запрошуємо переглянути сторінку https://unew.digital/