День Святого Миколая у Кудряшівці

Дата: 20.12.2021 08:26

Майже цілий рік усі ми - і дорослі, і малі - з нетерпінням чекаємо на зимові свята! День Святого Миколая - одне з найулюбленіших для здобувачів освіти Кудряшівської гімназії, вихованців гуртка глиняної іграшки, адже саме воно збирає у велику родину рідних і близьких! ПП «Каут», на чолі з Валерієм Івановичем Каутом, вже багато років поспіль створюють справжню казку для козачат Паланки імені Богдана Хмельницького.

Поважні гості на святковому дійстві - голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Миколайович Прокопенко та заступник голови Сєвєродонецької районної державної адміністрації Колеснікова Катерина Миколаївна. Долучилися до цьогорічного заходу і журналісти обласного телебачення, і головний редактор Рубіжанської міської газети «Рубіжанські новини» Софія Федорівна Лавренюк. Козачата, у притаманному нашому навчальному закладу дусі, продемонстрували сучасну казку «Чарівна завія, або бульково-жуйковий бум» з традиційними піснями та танцями, провели майстер-клас по створенню глиняної іграшки, охоче привітали кожного присутнього з чарівним святом Миколая.