З Днем енергетика

Дата: 22.12.2021 08:05

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика.

Символічно, що сьогодні свято відзначається у післядень зимового сонцестояння, коли ніч довша за день, і міста та села раніше запалюють вогні, немов нагадуючи про свято енергетиків, робота яких – дарувати людям світло і тепло.

Шановні енергетики!

Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції.

Ніхто не знає, якою буде енергетика майбутнього, але вірю, що вона буде чистою та безпечною. І нові Прометеї –енергетики, поведуть людство до нових горизонтів.

Нині хочеться просто подякувати усім причетним до цього дня за їхню роботу. Нехай непомітну, нехай надто буденну, щоб про неї писали в новинах, але таку потрібну. Для всіх і для кожного.

Дякуємо.

Володимир Прокопенко