Дата: 24.12.2021 14:34

На передодні Новорічних свят у місті Кремінна відбулося відкриття фірмових магазинів.

Ця яскрава подія зібрала разом мешканців міста, що цінують смак відбірних м'ясних продуктів, солодощів та духмяної випічки.

Новій магазин торгової марки «М’ясник». Від сьогодні мешканці міста зможуть поласувати смачними виробами від експерта м'ясних продуктів.

Приходьте, щоб знайти продукти для своїх неперевершених страв: свіже м'ясо, відбірні ковбасні вироби, напівфабрикати з домашнім настроєм та м'ясні делікатеси

Для дегустації підсмажили 100 кг соковитих ковбасок, а ще - запропонували найулюбленіші товари за акційними цінами.

Торгової марки «Лучіано» тут ви можете придбати  солодку продукцію - торти, тістечка, десерти, печиво, пончики та інше.

Сімейна пекарня – тут ви отримаєте випічку дуже високої якості, при виробництві якої використовуються лише унікальні рецептури та натуральні інгредієнти.