З Днем соборності України

Дата: 21.01.2022 15:09

В історії українського народу є факти, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій є підписання Акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної республіки у 1919 році. 22 січня в історії нашого народу став днем народження незалежної держави, адже соборність означає цілісність та єдність на шляху розбудови нашої країни.

Сьогогдні тема єдності знову болить кожному українцю. Але ж довкола чого ми, такі різні й несхожі, можемо згуртуватися, щоб, не сперечаючись, рухатися у майбутнє?

Відчуття єдності  виникає не тільки завдяки спільним традиціям, культурі та релігії. Є ще цінності.

Цінності доброчесності та порядності. Вихованості й толерантності. Цінності свободи та демократії. Бажання економічного добробуту та процвітання. Цінності поваги до закону, приватної власності та поваги одне до одного.

Ще - у прагненні бути відповідальними громадянами. Сплачувати податки. Не їхати на червоне, правильно паркуватися, ніколи не сідати за кермо напідпитку. Піклуватись про довкілля. Вести здоровий спосіб життя. Поважати права представників усіх національних меншин та всіх релігій.

Цей список можна продовжувати ще і ще.

Тільки це потрібно робити кожному українцю.

І це наша спільна мрія, яка  завжди була для нас рушієм. Тією силою, яка нам зараз так потрібна.

Щоб бути єдиними, треба стати сильними.

Щоб стати сильними, треба бути єдиними.

Пам’ятаймо про це!

Зі святом вас!

З Днем соборності України!

Володимир Прокопенко