Урочистості до Дня соборності України

Дата: 21.01.2022 15:11

21 січня в рамках святкування Дня Соборності України у сквері біля Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру відбулася акція «Ланцюг Єднання».

В акції взяла  участь делегація Сєвєродонецької районної ради на чолі з Володимиром Прокопенком.

Долучилися до акції керівники та представники структурних підрозділів виконавчої влади, територіальних громад області, силових структур, громадськість та учнівська молодь.

«Ланцюг Єднання» ще тісніше поєднав Луганщину зі всією Україною!

Далі в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочистості та нагородження найкращих представників Луганщини і захисників України.

Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай привітав учасників заходу зі святом, зазначивши, що День Соборності України одне з найголовніших державних свят та вручив нагороди найкращим луганчанам та захисникам України.

Серед нагороджених є і представники Сєвєродонецького району.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Сєвєродонецької районної ради Володимира Прокопенка. Відповідний Указ Президента України №626/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування» підписано 8 грудня 2021 року.      Почесну відзнаку  про Почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» отримав і голова правління приватного підприємства «КАУТ» Валерій Каут. Відповідний Указ №406/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» Президент України Володимир Зеленський підписав 23 серпня 2021 року.

По завершенню нагородження присутнім було подаровано чудовий концерт.