Річниця звільнення Сєвєродонецького району від німецько-фашистських загарбників

Дата: 31.01.2022 08:44

Ці зимні дні у Сєвєродонецькому районі, як і по всій Луганщині, хвилюючо-бентежні. Бо ж саме такої зимньої пори, сімдесят дев’ять років тому, у 1943 році, наш Сєвєродонецький район було звільнено від німецько-фашистських загарбників. 31 січня було звільнено Рубіжне та Кремінну, першого лютого звільнено Сєвєродонецьк, сьомого – місто Гірське. Лисичанськ та Попасну звільняли декілька разів. Але остаточне звільнення цих міст відбулося лише на початку вересня 1943 року.

Визволення Сєвєродонецького району є незгасною й нетьмяніючою зіркою пам’яті, в якій тісно переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія. Ні, не згасли душі тих, хто віддав життя за мирне сьогодення! Вони горять у нашій вічній вдячності й шані, а ще палають зіркою пам’яті на пам’ятних знаках та обелісках.

Нехай ці дні відгукнуться доброю пам'яттю в серцях, принесуть нам новий імпульс творчої енергії для здійснення благих задумів.

Я бажаю усім творцям Перемоги, усім жителям району, міцного здоров'я, благополуччя, добра та миру, невичерпного оптимізму та натхнення, великого людського щастя!

Слава Україні!

Володимир Прокопенко