Дата: 31.01.2022 14:15

Сьогодні, 31 січня, у місті Кремінна, у сквері Слави біля меморіалу пам’яті відбувся мітинг-реквієм, присвячений 79 річниці визволення Кремінщини від нацистських загарбників у роки Другої світової війни.      Вшанували пам’ять переможців та поклали квіти до вічного вогню  голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко та депутати районної ради  Микита Філімонов, Ганна Паламарюк та Світлана Загоруй. Безсумнівно, визволення населених пунктів Сєвєродонецького району - велика подія зі смутком і радістю навпіл. Та скільки б не минуло літ, ніколи не змеркне священна пам’ять про ті події, про тих, хто ціною власного життя визволяв наш край, наближаючи світлий день Перемоги.

Вічна їм пам’ять!