A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сєвєродонецька районна рада Луганської області
Луганська область

Інноваційні курси практичного спрямування «Організація роботи депутата місцевої ради» та «Юрист у сфері місцевого самоврядування»

Дата: 07.02.2022 11:05
Кількість переглядів: 274

     Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого спільно з Тренінговим центром Асоціації випускників Університету здійснює проведення сертифікатних програм «Організація роботи депутата місцевої ради» та «Юрист у сфері місцевого самоврядування».

     Нові виклики та реалії діяльності виборних посадових осіб та всього апарату ради зумовлюють необхідність формування розуміння їх реальних та потенційних можливостей, що надає йому законодавство задля захисту та представництва інтересів територіальної громади та розвитку місцевого самоврядування відповідного регіону.

    Автори інноваційних курсів практичного спрямування «ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ» І «ЮРИСТ У СФЕРІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» на базі Тренінгового центру Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пропонують фокус-знання щодо основних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування з урахуванням останніх змін до законодавства щодо децентралізації та змін правової, територіальної і матеріально-фінансової основи місцевих рад.

     Акцентуємо, що головним наробком курсів стали практичні поради щодо форм і методів роботи органів та посадових осіб місцевого самоврядування з реалізацій адміністративних та галузевих повноважень щодо територіального розвитку й формування інфраструктури, забезпечення ефективного управління місцевими ресурсами, забезпечення законності та правопорядку на території громади. Окрема увага буде приділена новаціям законодавства щодо реалізації медичної реформи, плануванні та забудові територій, організації діяльності з надання адміністративних послуг.

     Ці курси також мають стати в нагоді помічникам депутатів, представникам органів самоорганізації населення, старостам, членам виконавчого комітету та працівникам апарату. Окрім традиційних організаційно-правових форм діяльності депутатів, органів та посадових осіб, тренери курсу сконцентрують існуючий досвід застосування новітніх колективних та індивідуальних форм реалізації повноважень як всередині територіальної громади, так і у взаємозв’язках із іншими органами та посадовими особами, від належної діяльності яких залежить розвиток громади.

     Завершення курсу оформлюється наданням його слухачам сертифікату про його проходження.

    Більш детальну інформацію про курси Ви можете дізнатися з додатків, або на офіційному сайті Університету.

 

Опис курсу «Організація роботи депутата місцевої ради»

Опис курсу «Юрист у сфері місцевого самоврядування»

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь