День Єдності !

Дата: 16.02.2022 08:58

Сьогодні наша держава переживає брак єдності українського суспільства, що є проблемою, яка конче потребує вирішення. Всі політичні сили мусять співпрацювати задля згуртування суспільства навколо вирішення нагальних проблем політичного, соціально-економічного та духовного життя країни, забезпечення миру, єдності та реального державного суверенітету України, прав і свобод людини, належного рівня життя громадян, подолання кризових явищ у енергетичному, промисловому та аграрному секторах економіки.

Консолідація українського суспільства на засадах спільних для всіх громадян інтересів та цінностей, досягнення миру та забезпечення прав людини має стати міцним підґрунтям для суспільної злагоди та сталого розвитку нашої держави.

Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього.