Україна понад усе!

Дата: 04.03.2022 08:12

Дорогі мої співгромадяни, друзі, колеги!
Сьогодні вже дев'ятий день українського спротиву російській навалі. Ми, українці, демонструємо усьому світові згуртованість та спроможність підтримувати один одного.
У цей важкий для кожного з нас та для країни вцілому час я знову і знову закликаю вас бути пильними, дбати про своїх коханих, рідних, особливо - про літніх людей та малих дітей.
Гортаючи сторінки Фейсбуку, обов'язково занатовуйте контакти відповідальних осіб усіх служб громади. Лікарі, працівники ДСНС, електричних та водопровідних мереж - усі на містах і готові допомагати.
Особливо хочу подякувати тим, хто, попри великі труднощі, намагається збирати та доставляти гуманітарну допомогу у нашу громаду. Доземний уклін усім волонтерам!
Також прошу не забувати про наших захисників. Їм теж потрібна наша підтримка. Це можуть бути теплі шкарпетки, дощовики, горнятко кави і навіть сильні, але дружні обійми. Пам'ятаємо, що завдяки нашим мужнім воїнам ми зустрічаємо ранок. Молимося за них!
Впевнений, що усі разом, згуртовано та наполегливо, ми переможемо. З нами правда.
Слава Україні!

Володимир Прокопенко