Підтримка Республікою Сербія українських спортсменів та учнівського спорту України

Дата: 23.07.2022 18:59

Луганське обласне відділенн (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, повідомляє що в ході робочої зустрічі  Надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Сербія Володимира Толкача з Міністром молоді та спорту Республіки Сербія Ванею Удовічичем було домовлено про підтримку сербською стороною українських спортсменів та учнівського спорту України.

Республіка Сербія готова прийняти на безоплатній основі в серпні-вересні 2022 року в спортивні оздоровчі табори українських учнів, які професійно займаються спортом.

Інформацію щодо учнів, які зацікавлені у поїздці до спортивно-оздоровчих таборів Республіки Сербії необхідно надати в термін до 25 липня 2022 року на електронну адресу відділення lugkfvs@gmail.com.

Вимоги до учнів - вік від 14 до 16 років, наявність дійсного біометричного паспорту, професійне заняття спортом в закладах позашкільної освіти (ДЮСШ, СДЮСШОР), спортивних гуртках, клубах тощо.