Вітаємо освітян і усіх причетних до цієї професії зі святом!

Дата: 02.10.2022 10:18

Вітаємо освітян і усіх причетних до цієї професії зі святом!

Ваша робота – це не просто праця, це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.
   Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до вчителів, зазначив, що вчитель - це набагато ширше, набагато глибше, ніж уроки, ніж контрольні, ніж зошити. Учитель - це той, хто тебе змінив, дав щось дуже цінне. Не те, що ти дізнався вперше, а те, що ти вивчив назавжди. Не те, що було на поверхні, а те, що ти побачив між рядків, зрозумів та розгадав. Вчитель - не той, хто заповнює журнал, а той, хто сповнює інших людей, маленьких людей, але майбутніх великих людей, наповнює їх змістом, світлом, цінностями. Не той, хто підписує тобі щоденник, а той, хто залишає свій підпис у твоїй пам'яті, у твоєму характері. Учитель - це його учні, а великий вчитель - це його учні, які виховали інших учнів. Учитель - це здатність поширювати добро і світло у геометричній прогресії. Бо один він може надихнути сотні, тисячі, навіть десятки тисяч людей, щоб змінити наш світ на краще.

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Володимир Зеленський присвоїв почесне звання «Заслужений вчитель України» п’ятьом освітянам Луганщини.

Відповідний указ від 30 вересня оприлюднений на Офіційному сайті Гаранта.

Згідно з документом, почесне звання «Заслужений вчитель України» отримали:

ВОРОНЦОВ Володимир Михайлович — учитель Рубіжанського ліцею Сєвєродонецького району;

ЄДАМЕНКО Лілія Василівна — учителька середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 14 Сєвєродонецької міської ради;

РИБНІКОВА Майя Романівна — учителька багатопрофільного Ліцею міста Сєвєродонецька;

СЄВЄРІН Ларисіа Євгенівна — учителька середньої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 10 м.Сєвєродонецька;

ЩЕГЛАКОВА Вікторія Вікторівня — заступниця директора Лисичанського ліцею № 17 Сєвєродонецького району.