14-го жовтня Україна відзначає три славетних свята.

Дата: 14.10.2022 08:00

Сьогодні, 14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Вітаємо з цими знаменними святами усіх захисників і захисниць України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров! Нам є  кому в цей день  по-справжньому дякувати за захист нашої рідної землі. Тож низько вклоняємося усім, хто взяв у руки зброю і встав на захист України. В ці складні для України часи ви щодня здійснюєте подвиг — зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора.

Тож щиро зичимо усім нашим захисникам і захисницям міцного здоров’я та незламного духу.

У сьогоднішніх далеко непростих і нелегких обставинах життя ми просимо у Пресвятої Владичиці її Покрову над усіма нашими захисниками та захисницями.

Бажаємо нашим воякам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою усього українського війська!

Слава захисникам і захисницям України!

Героям слава!