З Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 08:00

Сьогодні ми, працівники виконавчого апарату районної ради, депутати Сєвєродонеччини, усі громадяни, які вболівають за проблеми громади та її розквіт, відзначаємо своє професійне свято – День місцевого самоврядування. Але війна завадила нам святкувати це свято разом. Ми розлетілися по світу.

Незважаючи на віддаленність від рідного дому кожен з нас щодня робить свій внесок у перемогу. Кожен на своєму фронті з новими сенсами та новою енергією. Бо розуміємо, що фронт, насправді, не один. Ми волонтеримо, донатимо, допомагаємо, маленькими людяними та безстрашними діями робимо великий внесок у перемогу. Знаємо, що наша велика перемога – це сума того, що відбувається на всіх фронтах!

Попри все, маємо переконання, що вираз "немає кращого місця на землі, ніж рідний дім" має самий реальний зміст.

І де б сьогодні не був кожен з нас: у Києві чи Жмеринці, у Рівному чи Дніпрі, у Харкові чи Мукачеві — усюди ми пам’ятаємо про Луганщину, про рідні міста, села та селища.  Ми запам’ятовуємо цікавинки тих місць, де перебуваємо, знайомимося з найкращими практиками місцевого самоврядування, щоб, повернувшись додому після війни, втілити усе побачене у себе вдома, на Луганщині. Щоб відбудувати наші міста, селища та села і зробити їх більш комфортними, затишними та красивими з перспективами на майбутнє.

Тож вітаємо із Днем місцевого самоврядування всіх причетних та бажаємо, щоб ваша щира любов до рідного краю стала рушієм позитивних змін усієї країни.

Тримаймося! Борімося! І ми переможемо.

Віримо в це!
      Слава нашим людям!