З днем народження, Луганщино!

Дата: 03.06.2023 08:00

Луганщина – світанок України! Так було, є і завжди буде!

За свою історію Луганщина бачила багато підлості та зради. Усіх пережила, переживе й рашистів. Жодного з них не буде на нашій рідній землі. Сила Луганщини – в її людях, в її містах і селах,  вона -  у житті. Саме за життя Луганщини і усієї держави сьогодні б’ються наші захисники, воїни Збройних Сил України. Дякуємо доземно усім родам військ, усім підрозділам, усім бригадам, що дають ефективний та потужний опір агресору.

Те, що Луганщина гідно захищається, заслуга  і наших людей. Усіх, хто воює й працює заради неї і усієї України загалом. Об’єднавшись та усвідомлюючи свою потужну силу, луганчани вміють робити дива.

Спільно працюємо, творимо, дбаємо одне про одного й пам’ятаємо про всіх наших людей, які мають повернутися додому, до своїх міст і сіл, на свою рідну землю.

Стаємо сильнішими й віримо у нашу Перемогу, бо ця віра робить нас незламними.

З днем народження, Луганщино!

Слава нашому прекрасному народу!

Слава Україні!