З Днем народження, Кремінна!

Дата: 12.07.2023 09:58

Кремінна – чудове зелене місто, колиска кожного його жителя.

Сьогодні воно тимчасово окуповане, потерпає від мінометних та авіаційних обстрілів, але демонструє непохитність і, завдяки нашим мужнім захисникам,  впевнено  пише вироки кремлівському режиму, який відповість за всі болі, знущання, тортури, страждання безневинних людей, грабунки та руйнації, завдані місту рашистською навалою.

Але, в якій би частині України не знаходилися сьогодні мешканці Кремінної, усі демонструють згуртованість та  працюють на Перемогу кожен на своєму місці.

Тож сподіваємось на велику переможну подію, віримо у ЗСУ, підтримуємо українських Героїв, разом допомагаємо нашим військовим для якнайскорішого звільнення нашого рідного міста Кремінної. Бо після деокупації на нас чекає багато роботи. Потрібно не тільки відновити те, що було втрачене, а збудувати нове сучасне місто на основі новітніх технологій.

Кремінна повинна стати частиною сучасної європейської спільноти.

Так буде! Віримо в це. Разом до Перемоги!