Сєвєродонецька районна рада Луганської області
Луганська область

Проект UNEW - час бути цифровою

З 30 листопада 2021 року відкрито набір учасниць на програму для жінок – лідерок місцевого самоврядування та представниць громадських організацій, які прагнуть покращити знання та опанувати нові цифрові рішення для громад. Програма включає онлайн навчання, консультації з провідними спеціалістами та допомогу у розробці ініціатив цифрової трансформації для громад, яку представляє лідерка.

10:36 15.12.2021

Про скликання позачергової тринадцятої сесії районної ради

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 20 грудня 2021 року позачергової тринадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

15:03 14.12.2021

Mітинг-реквієм біля пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.  Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони  зупинили невидимого і дуже підступного ворога. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

11:15 14.12.2021

Шановні депутати!

Шановні депутати! Згідно  ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» просимо надати  звіти перед виборцями про проведену роботу в раді, постійних комісіях, про прийняті радою та постійними комісіями рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради, постійних комісій, доручень виборців.

15:43 13.12.2021

Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування в Україні, Міжнародного дня волонтера і Дня Збройних сил України

Керівники району та міста привітали службовців місцевого самоврядування, волонтерів і військових з професійними святами. Представникам цих галузей було вручено грамоти, подяки, квіти.

16:41 07.12.2021

У Кремінній відкрили перший в області проектний офіс

Сьогодні, 7 грудня, у Кремінній відбулася приємна подія - урочисте відкриття проектного офісу, який розташований по вулиці Чайковського. У капітально відремонтовану адміністративну будівлю перейдуть деякі працівники міськради – до відділу інвестицій та муніципальних ініціатив та відділу економічного аналізу та розвитку (в структурі управління економіки Кремінської міської ради).

13:29 07.12.2021

З Днем місцевого самоврядування

7 грудня ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято.

08:35 07.12.2021