З Днем енергетика

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика.

08:05 22.12.2021

Відбулося пленарне засідання позачергової тринадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради

20 грудня 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової тринадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання під головуванням Володимира Прокопенка.

09:39 21.12.2021

День Святого Миколая у Кудряшівці

Майже цілий рік усі ми - і дорослі, і малі - з нетерпінням чекаємо на зимові свята! День Святого Миколая - одне з найулюбленіших для здобувачів освіти Кудряшівської гімназії, вихованців гуртка глиняної іграшки, адже саме воно збирає у велику родину рідних і близьких! ПП «Каут», на чолі з Валерієм Івановичем Каутом, вже багато років поспіль створюють справжню казку для козачат Паланки імені Богдана Хмельницького.

08:26 20.12.2021

Чужих дітей не буває

Напередодні свята Миколая депутати Сєвєродонецької районної ради Артем Абрамов і Ганна Паламарюк вже вдруге відвідали обласний Будинок дитини №2, що знаходиться у Сєвєродонецьку. Цього разу до них долучилися члени громадської організації «Відродження Кремінщини» — тренер-викладач з боксу, керівник фермерського господарства Дмитро Новіков та директор КП «Кремінське ВКГ» Роман Мар’ясов.

08:09 20.12.2021

Привітання з Днем Святого Миколая

Шановні друзі! У ці дні Україною мандрує Святий Миколай, який здавна відомий своєю допомогою всім нужденним, своєю добротою і готовністю прийти на допомогу.

15:19 17.12.2021

Онлайн-дискусія: «Реалізація принципу скоординованої політики Стамбульської конвенції в Україні: нові виклики в умовах децентралізації»

Запрошуємо долучитися до онлайн-дискусії: «Реалізація принципу скоординованої політики Стамбульської конвенції в Україні: нові виклики в умовах децентралізації», яка відбудеться 22 грудня об 11 годині на платформі ZOOM.

10:28 17.12.2021

Інформація про роботу ради

За період з 01.12.2020 року по 01.11.2021 року до складу  Сєвєродонецької районної ради Луганської області входить:

08:28 17.12.2021

Проект UNEW - час бути цифровою

З 30 листопада 2021 року відкрито набір учасниць на програму для жінок – лідерок місцевого самоврядування та представниць громадських організацій, які прагнуть покращити знання та опанувати нові цифрові рішення для громад. Програма включає онлайн навчання, консультації з провідними спеціалістами та допомогу у розробці ініціатив цифрової трансформації для громад, яку представляє лідерка.

10:36 15.12.2021

Про скликання позачергової тринадцятої сесії районної ради

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 20 грудня 2021 року позачергової тринадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

15:03 14.12.2021

Mітинг-реквієм біля пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха та важкість наслідків стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.  Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони  зупинили невидимого і дуже підступного ворога. На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

11:15 14.12.2021