Пленарне засідання позачергової десятої сесії Сєвєродонецької районної ради

27 вересня 2021 року у залі засідань Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Сєвєродонецьк відбулося пленарне засідання позачергової десятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання під головуванням Володимира Прокопенка.

15:19 27.09.2021

Повідомлення про уточнення в результатах поіменного голосування дев’ятої сесії

Повідомляємо, що у  Результатах поіменного голосування дев’ятої сесії, що розміщуються на офіційному сайті ради після голосування, членами лічильної комісії допущена технічна помилка, але вона не вплинула на результати голосування.

15:06 27.09.2021

Про скликання позачергової десятої сесії районної ради

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 27 вересня 2021 року позачергової десятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

15:16 24.09.2021

Позачергова дев’ята сесія Сєвєродонецької районної ради

23 вересня 2021 року у залі засідань Сєвєродонецької міської ВЦА у місті Сєвєродонецьк відбулося пленарне засідання позачергової дев’ятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання під головуванням Володимира Прокопенка.

14:27 24.09.2021

Про скликання позачергової дев’ятої сесії районної ради

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 23 вересня 2021 року позачергової дев’ятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

13:11 21.09.2021

З Днем фізичної культури та спорту

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, усіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту.

12:12 11.09.2021

День підприємця

Щорічно, у першу неділю вересня Україна відзначає День підприємця. У наш час підприємці є рушійною силою у розвитку високотехнологічних і перспективних видів господарської діяльності, вони впливають на стан економіки, створюють робочі місця, приймають активну участь у розбудові нашої держави.

17:10 03.09.2021

З Днем підприємця

Вже традиційно на початку осені, у першу неділю вересня, в нашій країні вшановують малий і середній бізнес.

11:43 03.09.2021