Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»

Сєвєродонеччина активно долучилася до Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», яка реалізується у рамках програми Президента «Зелена країна». Півтори тисячі дерев сьогодні висаджено на території Національного парку «Кремінські ліси».

14:12 04.11.2021

Молочна ферма "Мукко" що на Львівщині

Наступною зупинкою нашого бізнес-туру на Львівщині стала молочна ферма "Мукко", що в селі Угерсько Стрийського району. Там  живе 1600 кіз і 600 корів (Мукко: «му» - корова, «к» - коза і КОмпанія).

18:08 02.11.2021

Знайомство з Холдінгом !FEST у Львові

Львів – це не тільки площа Ринок. Новий Львів може похвалитися великим ІТ-кластером, прогресивним приватним університетом і сміливими урбаністичними рішеннями.  Щоб класно провести час у Львові, не обовязково ходити в натовпі туристів у самому центрі, шукаючі місця для  нового досвіду, емоцій та історій. Можна відійти від площі Ринок, і Львів буде наповнений новими емоціями та  новим досвідом.

13:55 19.10.2021