Новини

Пресконференція на тему «Підсумки обговорення критичних проблем децентралізації»

Сьогодні, 30 листопада, у Києві, Українською Асоціацією районних та обласних рад  проведено пресконференцію на тему «Підсумки обговорення критичних проблем децентралізації».Участь у пресконференції взяв голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко.

16:02 30.11.2021

Нова еволюційна форма для розвитку громади

В Україні набирає популярності нова бізнес-модель: звичайні українці кооперуються і вкладають власні кошти у проєкти, які орієнтуються не лише на прибуток, а й на суспільну чи екологічну користь. У світі такий бізнес називають імпакт-інвестиціями, експерти прогнозують, що в недалекому майбутньому вони домінуватимуть на планеті. В Україні обсяг імпакт-інвестицій невеликий, але їхня популярність зростає: громади міст, у яких діють такі проєкти, вже відчули суспільну користь від них.

14:11 29.11.2021

Голови районних рад України звернулися до Президента щодо критичних проблем децентралізації

Голови районних рад України направили Відкрите звернення Президенту України щодо критичної ситуації, що склалася на районному рівні самоврядування в контексті децентралізації.

13:05 29.11.2021

25 листопада 2021 року відбулося пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання під головуванням Володимира Прокопенка.

15:51 26.11.2021

З Днем Гідності та Свободи

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці - це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.

11:48 21.11.2021

Про скликання чергової дванадцятої сесії районної ради

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 25 листопада 2021 року чергової дванядцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

15:23 16.11.2021

Про скликання чергової дванадцятої сесії районної ради

Відповідно до ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  видано розпорядження про скликання 18 листопада 2021 року чергової дванядцятої сесії Сєвєродонецької районної ради восьмого скликання з порядком денним:

16:04 08.11.2021