Шановні депутати!

Шановні депутати! Згідно  ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» просимо надати  звіти перед виборцями про проведену роботу в раді, постійних комісіях, про прийняті радою та постійними комісіями рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради, постійних комісій, доручень виборців.

15:43 13.12.2021

Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування в Україні, Міжнародного дня волонтера і Дня Збройних сил України

Керівники району та міста привітали службовців місцевого самоврядування, волонтерів і військових з професійними святами. Представникам цих галузей було вручено грамоти, подяки, квіти.

16:41 07.12.2021

У Кремінній відкрили перший в області проектний офіс

Сьогодні, 7 грудня, у Кремінній відбулася приємна подія - урочисте відкриття проектного офісу, який розташований по вулиці Чайковського. У капітально відремонтовану адміністративну будівлю перейдуть деякі працівники міськради – до відділу інвестицій та муніципальних ініціатив та відділу економічного аналізу та розвитку (в структурі управління економіки Кремінської міської ради).

13:29 07.12.2021

З Днем місцевого самоврядування

7 грудня ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято.

08:35 07.12.2021

З Днем волонтера

5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною самовідданою працею щодня робить країну сильнішою!

15:37 03.12.2021

Пропозиція для депутатів Сєвєродонецької районної ради щодо участі у онлайн дискусії

8 грудня 2021 року ГО “Ла Страда - Україна” у співпраці з Урядовою Уповноваженою з питань ґендерної політики планує проведення онлайн-дискусії: «Стамбульська конвенція та принцип скоординованої політики: чому важлива взаємодія на національному та місцевому рівнях для реалізації стандартів Конвенції?».

13:57 02.12.2021